Twój samochód zamyka się sam
kiedy wysiadasz...

Czemu twój dom nie miałby robić tego samego?

Kupiłbyś telewizor bez pilota?

Więc dlaczego kupować dom bez automatyki?

Odkryj DOBISS

Twój inteligentny dom przyjazny dla portfela

Wyjedź na wakacje z lekkim sercem, wiedząc że Twój system automatyki domowej odstraszy potencjalnych intruzów. Twoja obecność w domu będzie symulowana nawet podczas przedłużającej się nieobecności. Jeśli jesteś w domu, kiedy wydarzy się sytuacja awaryjna, możesz po prostu skorzystać ze scenariusza „panika”, która sprawia, że oświetlenie, wewnątrz i na zewnątrz, mruga!

1
STÓJ NA STRAŻY

Twoje bezpieczeństwo jest ważne, a rozwiązania DOBISS temu sprzyjają.  Jak? Dzięki oświetleniu zewnętrznemu  i, ewentualnie, także wewnątrz, które reaguje na ruch na zewnątrz. W ten sposób natychmiast wiesz, czy niepożądany gość czai się w okolicy. A dzięki obrazom z kamer zintegrowanym z ekranem dotykowym, możesz dosłownie i bez wysiłku czuwać.

2
BEZ OBAW WYJEDŹ NA WAKACJE

Nie możesz zasnąć na wakacjach, bo martwisz się o dom? Dzięki DOBISS nie grozi Ci już bezsenność! Automatyzacją świateł i rolet symulujesz obecność w domu odstraszając potencjalnych intruzów, a Ty spokojnie możesz cieszyć się wakacjami.

3
ZABRZMIAŁ PODEJRZANY HAŁAS?

Śpisz i nagle słyszysz coś podejrzanego? Bezpiecznie zostań pod ciepłą kołdrą! Dzięki przyciskowi „panika” DOBISS możesz jednym ruchem sprawić, że całe oświetlenie, włącznie z zewnętrznym, zamruga. Dzięki temu przyciskowi alarmowemu obok stolika przy łóżku możesz spać spokojnie!