Twój samochód zamyka się sam
kiedy wysiadasz...

Czemu twój dom nie miałby robić tego samego?

Kupiłbyś telewizor bez pilota?

Więc dlaczego kupować dom bez automatyki?

Odkryj DOBISS

Twój inteligentny dom przyjazny dla portfela

Zanim zamkniesz drzwi, naciśnij przycisk i w ten sposób wszystkie światła zostaną wyłączone, ogrzewanie zmniejszone i żadne urządzenie w trybie czuwania nie zużywa energii. Zaoszczędzisz ją łatwo i skutecznie!

1
DOBRY DLA ŚRODOWISKA

Ogrzewanie jest nieopatrznie włączone przez cały dzień? Zapomniałeś wyłączyć światła przed wyjściem do pracy?  Zostawiłeś telewizor w trybie czuwania? Nie ma problemu! Dzięki DOBISS w łatwy sposób, na odległość regulujesz zużycie energii przy pomocy smartphona lub tabletu.

2
PRZYJAZNY DLA TWOJEGO BUDŻETU

Małe strumienie zużycia energii tworzą duże… oszczędności na rachunkach za energię. Dzięki  DOBISS energia zużywana przez urządzenia w trybie czuwania to już przeszłość. Jak tylko wychodzisz z domu, wyłączasz wszystkie światła i wybrane urządzenia jednym prostym naciśnięciem przycisku!

3
AUTOMATYCZNE WYŁĄCZANIE

Dzięki temporyzacji, jaką oferuje domotyka DOBISS, możesz zapomnieć o wyłączaniu świateł… zrobimy to za Ciebie! Bardzo praktyczne w pomieszczeniach, w których zazwyczaj krótko przebywamy, jak garaż czy pralnia. Przycisk włącza i wyłącza oświetlenie, ale jeśli zapomnisz wyłączyć, system zrobi to automatycznie po na przykład 10 minutach. Nigdy więcej niepotrzebnego zużycia energii!

4
TWÓJ DOM TOBIE POMAGA

Chcesz oszczędzać energię, z lekkim sercem wyjechać na wakacje albo wrócić do ciepłego domu po długim dniu pracy… Dzięki DOBISS sprawisz, że Twój dom stanie się inteligentny i ułatwi Ci życie. A to wszystko dzięki jednemu naciśnięciu przycisku!