Instalacja systemu automatyki domowej DOBISS oferuje liczne możliwości  konfiguracji, aby ułątwić Ci życie i jak najlepiej wykorzystać wszystkie dostępne opcje.

1
EPRZYCISKI

Dzięki systemowi DOBISS możesz używać wszystkich marek i wszystkich modeli przycisków dostępnych na rynku. W ten sposób nawet najmniejszy szczegół w domu dopasowuje się do Twoich potrzeb, twojego stylu i Twojego osobistego zapotrzebowania!

2
SMARTFON I TABLET

Uczyń Twój tablet lub smartfon pilotem dla Twojego system automatyki domowej!

Dzięki DOBISS, reguluj wszystko, wieczorem, kiedy wygodnie siedzisz przed telewizorem, rano, jeszcze pod kołdrą lub w dzień w przerwie na kawę w pracy.

3
PRZYCISK DOTYKOWY

Nawet niania lub gosposia może z łatwością korzystać z systemu DOBISS dzięki przyjaznemu intuicyjnemu przyciskowi dotykowemu. Jego ekran ma 12 przycisków, każdy ze spersonalizowanym tekstem i dwoma funkcjami. W ten sposób scentralizowana konfiguracja jest prosta w użyciu dla każdego.

3
DETEKTORY I CZUJNIKI

Dzięki detektorom ruchu DOBISS nie musisz ciągle konfigurować systemu automatyki domowej. Tylko raz definiujesz, którą funkcję aktywujesz. Jeden raz definiujesz, która funkcja jest aktywowana w przypadku wykrycia ruchu i to wszystko! Dzięki czujnikowi natężenia światła, rolety opuszczają się automatycznie, kiedy zapada zmierzch. A dzięki połączeniu ze stacją meteorologiczną, Twoje kolektory słoneczne są przykrywane w przypadku obfitych opadów lub wiatru.

3
Ekrany DOTYKOWE

Nasze kolektory dotykowe są dostępne w różnych rozmiarach, wszystkie trzy łatwe w użyciu. Dzięki prostej wizualizacji, w mgnieniu oka otrzymujesz informację o stanie oświetlenia, systemie ogrzewania, kamerach i zużyciu energii. Możesz też zobaczyć, czy drzwi i okna sa otwarte czy też zamknięte