Firma DOBISS jest belgijskim producentem należącym do międzynarodowej grupy FERMAX. Od ponad 20 lat zajmujemy się automatyką domową i stale poszukujemy najlepszych rozwiązań dla naszych użytkowników.

1
Czym jest automatyka domowa?

Samochody stają się z każdym rokiem coraz bardziej wydajne, a smartfony coraz bardziej inteligentne, więc dlaczego nie ma się tak dziać także z technologiami w domu? Automatyka domowa DOBISS może dostarczyć szeroki asortyment elastycznych i przyjaznych użytkownikowi funkcji, zmieniając Twój dom w inteligentny dom. Funkcje, które wybierzesz dzisiaj możesz potem ponownie konfigurować i rozwijać w ciągu całego swojego życia. W skrócie: automatyka domowa może być dodatkową korzyścią dla Twojego domu teraz i w przyszłości!

2
Czy automatyka domowa jest odpowiednia dla mnie?

Kiedy  kupujesz  telewizor,  oczekujesz  że  otrzymasz go razem z pilotem, prawda? Twój samochód reguluje wszystko za Ciebie, gdy z niego wysiadasz, więc dlaczego nie miałbyś mieć takiej samej  funkcji  w  domu?  Z  przystępną  automatyką domową DOBISS nie będziesz musiał stale wyłączać  wszystkich  świateł  przed  wyjściem  z domu. Przy małym zaangażowaniu, możesz cieszyć się znacznie większym komfortem każdego dnia, jak w inteligentnym domu, oraz kontrolować wszystko zaledwie naciśnięciem przycisku!

3
Dlaczego warto wybrać automatykę domową?

Powodem  jest  oczywiście  Twój  komfort! Przykładowo,  czy  zdarzyło  Ci  się  wyjść  do pracy i zapomnieć zgasić światło? Z DOBISS możesz  to  zrobić  paroma  kliknięciami.  Ale to nie wszystko! Automatyka domowa gwarantuje Ci redukcję zużycia energii do minimum, a włamywacze będą omijać Twój dom szerokim łukiem. Przeczytaj ten katalog, aby dowiedzieć się więcej.

4
Jakie są korzyści DOBISS?

DOBISS  jest  firmą  belgijską,  posiadającą ogromne  doświadczenie  w  odpowiadaniu na potrzeby klienta oraz pionierem w kwestii automatyki  domowej  od  20  lat.  Wybieramy nie tylko stałą jakość i zindywidualizowane rozwiązania dla każdego klienta, ale także reagujemy w odpowiedni sposób na ważne tematy  społeczne, takie jak ekologia i bezpieczeństwo.