Twój samochód zamyka się sam
kiedy wysiadasz...

Czemu twój dom nie miałby robić tego samego?

Kupiłbyś telewizor bez pilota?

Więc dlaczego kupować dom bez automatyki?

Odkryj DOBISS

Twój inteligentny dom przyjazny dla portfela

Ogrzewanie nie musi być włączone, podczas gdy jesteś w pracy, a klimatyzacja, kiedy wyjeżdżasz na wakacje. Lubimy, żeby w domu było ciepło, kiedy wracamy, oraz przewiewnie przed pójściem spać. Wszystko to można zautomatyzować nawet w 24 strefach w domu.

1
24 NIEZALEŻNE STREFY

Nie ma Cię wszędzie jednocześnie. Dlaczego więc oczekiwać w każdym pomieszczeniu takiej samej temperatury?
Dzięki  DOBISS możesz indywidualnie regulować temperaturę w każdym pomieszczeniu. W ten sposób zyskasz nie tylko optymalny komfort, ale przede wszystkim zaoszczędzisz mnóstwo energii!  

2
5 RÓŻNYCH KALENDARZY

Dzięki DOBISS Twoje programowanie nie zależy od jednego kalendarza, który musisz często modyfikować. Możesz stworzyć nawet 5 różnych kalendarzy! Kiedy zaczynają się wakacje, aktywujesz kalendarz Wakacje naciskając jeden przycisk i wszystkie polecenia ogrzewania poszczególnych pomieszczeń zostaną dopasowane.

3
ELASTYCZNA KONFIGURACJA

Dzięki klasycznemu termostatowi zarządzasz systemem z jednego miejsca. Jeśli kontrolujesz ogrzewanie dzięki DOBISS, możesz to robić gdziekolwiek jesteś! Jeden przycisk na smartfonie lub tablecie, w domu lub w miejscu pracy lub z wakacyjnego pobytu dzięki ekranowi dotykowemu DOBISS.

4
KLIMATYZACJA

24 indywidualne strefy, oprócz tego, że mogą być ogrzewane, mogą być także schładzane dzięki systemowi automatyki domowej DOBISS. Wybierasz oczekiwaną temperaturę, a system DOBISS Evolution PRO zajmuje się wszystkim, aby nigdy nie było zbyt ciepło!