Czy zamierzasz zmienić swój dom w inteligentny dom? W takim razie DOBISS jest partnerem, na którym możesz całkowicie polegać. Dlaczego? Ponieważ jako firma belgijska, jesteśmy liderem na rynku automatyki domowej od 20 lat. Dążymy nie tylko do produkcji przyjaznych użytkownikowi modułów o przystępnej cenie i wysokiej jakości, ale skupiamy się także na zapewnieniu doskonałej obsługi. Wszyscy nasi instalatorzy zostali dokładnie przeszkoleni i posiadają wymaganą wiedzę, potrzebną do zainstalowania Twojej automatyki domowej DOBISS!

1
Solidni instalatorzy

System DOBISS jest tak łatwy do skonfigurowania, że każdy może się tego nauczyć w dość prosty sposób. Jakkolwiek organizujemy regularne sesje szkoleniowe, aby zapewnić,
że nasi instalatorzy są prawdziwymi ekspertami DOBISS. Dlatego też możemy zagwarantować, że są oni na bieżąco z najnowszymi udoskonaleniami w dziedzinie automatyki domowej i że są w pełni wyposażeni w sprzęt potrzebny do zainstalowania Twojego systemu. Ze względu na to, że nasi eksperci DOBISS są zawsze dostępni, aby zapewnić wsparcie, klienci są szczególnie zadowoleni z naszego
serwisu posprzedażowego. Możemy zaoferować nie tylko wsparcie techniczne, którego potrzebujesz, ale także bardzo osobistą, rzeczową obsługę. A z takim podejściem zorientowanym na klienta, nie ulega wątpliwości, że nadal będziemy przodować w dziedzinie automatyki domowej przez następne 20 lat!

2
Wypróbowana i przetestowana technologia

Naturalnie liczysz na swój dom, że zawsze będzie w stanie zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby i masz do tego prawo! Aby to urzeczywistnić, wszystkie moduły DOBISS używają technologii CAN – standardowej dla sektora motoryzacyjnego. W celu skonfigurowania Twojego systemu, każdy przycisk jest wyposażony w unikalny chip. Przez sposób w jaki pracuje, nasz system jest kompatybilny z każdym typem przycisków i każdemu przyciskowi mogą zostać przypisane 2 funkcje jeśli jest to wymagane. W dodatku, aby zagwarantować maksimum niezawodności, nasz system jest konfigurowany przez różne autonomiczne moduły przez co nie jest zależny od pojedynczej jednostki centralnej lub komputera!

3
Proste okablowanie

Czy utknąłeś z klasycznym systemem elektrycznym, ponieważ zastosowany tam rodzaj okablowania jest Ci tak dobrze znany? Nie ma powodów do zmartwień! Automatyka domowa DOBISS może sprawić, że Twoje okablowanie będzie jeszcze łatwiejsze. Z jednej strony, może ona zebrać wszystkie światła i konsumentów, którymi chcesz zarządzać bezpośrednio do Twojej jednostki centralnej. Z drugiej strony natomiast możesz zrobić pętlę – jeśli zachodzi taka potrzeba jedną na każde piętro – stosując kable FTP, aby połączyć wszystkie swoje przyciski i czujniki. System automatyki domowej może oszczędzić Twój czas dzięki uproszczonemu okablowaniu!